AKCESORIA DO TABLIC MAGNETYCZNYCH

  • Marker do tablicy magnetycznej

    Marker do tablicy magnetycznej

  • Literki do tablic magnetycznych

    Literki do tablic magnetycznych

  • Magnesy do tablic mab=gnetycznych

    Magnesy do tablic mab=gnetycznych

Biorąc pod uwagę różne możliwości użycia tablicy magnetycznej nasza firma oferuje Państwu szereg akcesoriów magnetycznych, które mogą być użyte z tablicą magnetyczną. Pozwolą one na jeszcze większą liczbę zastosowań tablicy oraz wzbogacą jej edukacyjny charakter.

Posiadamy w stałej sprzedaży następujące akcesoria:

 

Akcesoria magnetyczne MARKER

Flamaster-pisak-marker jest przeznaczony do pisania lub rysowania po tablicy magnetycznej - suchościeralnej. Tylko tego typu markery nadają się do tablic i łatwo się zmywają. Każdy inny flamaster może zostawić trwałe ślady. Nasza firma oferuje następujące kolory markerów: czarny i zielony.

 

Akcesoria magnetyczne ZESTAW LITERY + CYFRY

Każdy element posiada malutkie magnesiki, które trzymają literkę czy cyferkę na tablicy. Litery lub cyfry można przesuwać po tablicy i układać z nich różne równania lub słowa. Idealne dla Twojego dziecka, które szybko nauczy się czytać i liczyć.

Oferujemy zestawy w różnych kolorach m.in. zielone, niebieskie, różowe oraz żółte. Możemy również stworzyć zestaw dwukolorowy na życzenie klienta.

Uchwyty magnetyczne

Do przypinania kartek do tablicy magnetycznej idealnie sprawdzają się uchwyty magnetyczne - są nie tylko bardzo estetyczne ale również niezwykle silne, co sprawia, że jednym uchwytem możemy przyczepić nawet kilkanaście kartek bądź zdjęć. Nasza firma oferuje szeroki wybór uchwytów w różnych kolorach i rozmiarach. W sprzedaży posiadamy uchwyty z rączkami plastikowymi, niklowanymi oraz ocynkowane.


Magnesy neodymowe

Magnesy neodymowe to bardzo silne magnesy, dzięki którym można łatwo przymocować różne przedmioty na tablicy magnetycznej. W naszej ofercie znajdują się magnesy neodymowe w różnych kształtach m.in. walcowe, płytkowe oraz pierścieniowe, dlatego każdy klient znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

 

Aby kupić kliknij TUTAJ.